fbpx

Bezpečný a bezkontaktný ubytovací proces

Ubytovací proces v našich apartmánoch

V tejto pandemickej dobe každý dbá na svoje zdravie a ocení aby to bral do úvahy aj jeho ubytovateľ. V našej firme vieme, že základom na úspech je prispôsobiť sa vonkajším vplyvom a podmienkam. Rozhodli sme sa investovať do vlastných informačných technológií a riešení, ktoré Vás odbremenia od osobného kontaktu s akýmkoľvek personálom a zabezpečia Vám bezpečný a ničím nerušený pobyt.

 

1. Online Rezervácia

Online rezervácia v ubytovateľských službách nie je žiadnou novinkou a rovnako aj do našich ubytovaní si viete vytvoriť rezerváciu rôznymi spôsobmi či už je to prostredníctvom airbnb, bookingu, alebo priamo cez webovú stránku. Najviac odporúčame náš web a to z jednoduchého dôvodu- vyhnete sa poplatkom. Booking, airbnb a iné platformy si za svoje služby nechávajú platiť províziu. Prostredníctvom našej webovej stránky tieto poplatky platiť nebudete, pretože máte rezerváciu “na priamo” a tým pádom vieme ísť častokrát s cenami nižšie ako ponúkajú tieto inzertné platformy. Navyše ak využijete kód AHZLAVA, máte dodatočnú zľavu na všetky pobyty u nás. (Nezabúdajte, ak na nejakom portály nájdete cenu na rovnaký termín nižšiu ako je na našej webovej stránke radi Vám ju dorovnáme)

 

2. Online check-in

 

Check-in sa skladá z niekoľkých krokov:

 • registrácia- vyplnenie údajov z občianskeho preukazu a overenie identity
 • zaplatenie mestskej dane- mestská alebo ubytovacia daň je štandardným poplatkom, ktorej výšku určuje mesto ( v Košiciach v súčasnosti 1,5€/osobu/noc ).
 • zadržanie depozitu- depozity nám pomáhajú udržiavať nehnuteľnosti v 100% stave a zabezpečovať štandard, ktorý chceme našou službou priniesť. Depozit Vám je  automaticky po bezproblémovom pobyte do niekoľkých dní ( v závislosti od banky ) uvoľnený.
 • zakúpenie dodatkových služieb- už pred pobytom si viete objednať dodatkové služby ako napríklad parkovanie, skorší check-in, skorší check-out,…
 • súhlas s ubytovacími podmienkami

 

Všetko jednoduché, intuitívne, rýchle, s viacerými možnosťami vykonania platobnej úhrady pre maximálnu spokojnosť ( apple pay, google pay, platba kartou) a online!

 

3. Hosťovská aplikácia

 

Po vyplnení check- inu dostávate prístup do hosťovskej aplikácie, ktorá Vám je k dispozícii počas celého pobytu. V nej máte heslo od lockboxu, v ktorom budú uložené kľúče aj všetky potrebné informácie o tom kde sa ubytovanie nachádza a ako sa do neho dostanete.

Dodatočné informácie ktoré sa nachádzajú v hosťovskej aplikácií:

 • Meno a heslo od wi-fi
 • Možnosť objednania dodatkových služieb
 • Telefónne číslo na recepciu
 • Messenger s recepciou
 • Možnosť požiadania o faktúru s fakturačnými údajmi, ktoré si zadáte
 • Možnosť predĺženia pobytu

 

4. Check-out

Po skončení Vášho pobytu byt zamknete a kľúče necháte späť v bezpečnostnej schránke.

 

Celý ubytovací proces v 4 jednoduchých krokoch!

 

Ďakujeme, že nám pomáhate prispievať spätnou väzbou na vývoj našich procesov. Veríme, že aj týmito opatreniami posunieme štandard a pohodlie našich ubytovaných hostí o level vyššie.

Tešíme sa na Vaše návštevy!

 

REZERVUJ POBYT

Pridaj komentár

Your email address will not be published.

×

Powered by WhatsApp Chat

× How can I help you?