Pomáhame Vám robiť

Poskytujeme komplexné služby v oblasti financií. Pomôžeme Vám s výberom a zabezpečením tej správnej hypotéky, úveru, sporenia alebo poistenia. 

*Konzultácie v oblastí financií sú plne bezplatné

Profesionálne a férové smerovanie Vaších financií

Hypotekárne poradenstvo

Chcete aj vy vedieť ako využiť konkurenčným boj bánk vo svoj prospech? Poznáme jednotlivé metodiky bánk a vďaka väčším objemom vedia naši klienti ťažiť z týchto zliav. Ponúkame Vám transparentné porovnanie ponúk z hociktorej Banky na Slovensku.

Sporenie & investície

Viete kde a ako? Ľudia častokrát nemajú dostatok informácií a skúsenosti so zhodnocovaním a uchovávaním hodnoty svojich ťažko zarobených finančných prostriedkov. Ukážeme Vám ako tento kapitál ochrániť pred žrútom zvaným inflácia a porovnáme Vám výhody a nevýhody jednotlivých typov sporení.

Poistenie

Spoliehate sa na šťastie? Hovoríte si, mne sa nič nestane ja som zdravý, ja havarovať nemôžem, mňa určite nevytopia? A čo ak áno? Zamýšlali ste sa nad tým, kedy naposledy ste si Vaše zmluvy nechali skontrolovať? Veľa ľudí tieto otázky celý život prehliada a zanedbáva. Platia si za zastaralé a neaktuálne poistné produkty a riešia to až vtedy, keď už táto nepríjemná situácia nastane. Naši klienti vedia, že ich ekonomicky nemôže ohroziť žiadna životná situácia, pretože s nami sú na ňu pripravení.

Pomôžeme s výberom správnej banky

Komunikácia s bankou je primárne na nás

Naše služby v oblasti financií vždy zdarma

Sprostredkovanie a dokumenty v cene

Vyriešime poistenie a kataster

Osobitný prístup ku každému klientovi

Naši partneri

Spolupracujeme s množstvom finančných inštitúcii, na základe čoho sme schopní pripraviť pre Vás tie najvýhodnejšie ponuky v oblasti financií.

Naše certifikáty

ČÍSLO NBS
247495
ČÍSLO NBS
251053
  • Tomáš Lukáč
  • Kristián Boka

Jediný spôsob ako sa nam klienti vedia odvďačiť za spokojnosť so službou je maximálne formou odporúčania. Každú odmenu za obchod nám vyplatí finančná inštitúcia až po kompletnom dokončení služby.

Nie, všetky konzutácie sú bezplatné. Ak sa naše služby rozhodnete nevyužiť, znamená to, že stále máme priestor na to sa zlepšovať.

Podmienky pre získanie provízie máme zastropované a vopred dohodnuté rovnomerne aby sme neboli motivovaní provízou ale kvalitou produktu na mieru pre klienta.

Verím, že pri osobnom stretnutí nájdeme spolu to najlepšie riešenie a nasmerujeme Vaše financie tým správnym smerom.

Tomáš Lukáč
Zakladateľ AH

Presvedčili sme Vás?