Prenajímajte
s nami

Výhodné podmienky pre všetkých naších investičných klientov

AH R3-33

Ako funguje AH prenájom?

Našim klientom poskytujeme ubytovanie so všetkým vybavením a službami hotela, ale prostredníctvom súkromných nehnuteľností ako sú tie Vaše.

Info o stave Vašej investície

Vám, ako majiteľovi nehnuteľnosti sú naši pracovníci vždy k dispozícii a pripravení umožniť kontrolu Vášho apartmánu.

Pravidelná údržba

Vďaka nutnosti komfortu a spätnej väzby hostí je Vaša nehnuteľnosť uprataná priemerne 15x do mesiaca a všetky malé nedostatky sú bezodkladne odstránené

Spokojnosť

Naši spokojní klienti, ktorí sa rozhodli zveriť svoju nehnuteľnosť nám, sú maximálne spokojní o čom svedčia ich recenzie.

Profesionálny, ústretový, flexibilný prístup, založený na ľudskom porozumení potrieb klienta. Spoluprácu s touto agenturou doporučujem a som rada, že sú na trhu mladí ľudia, ktorí si vážia klientov a obchodných partnerov.

— Mgr. Ela Valanská

Lektorka a prekladateľka anglického jazyka

uy0GsWwITP6tYdTqQqO1zg_Ela-Valansk-36-si-svoj-v-tlk-na-N-mest

FAQ

Rezervácie

Kto bude navštevovať moju nehnuteľnosť?

Každý z našich hostí je prednastavený na identifikáciu prostredníctvom občianskeho preukazu, alebo cestovného pasu. Akceptujeme hostí len bez domácich miláčikov a štandardne ostávajú 1-6 nocí. Po každej návšteve je Vaša nehnuteľnosť dôkladne vyprataná.

1.

Podmienky starostlivosti o apartmán

Bude to pre mňa extra práca?

Na Vašej strane nie sú dodatočné starosti. Svedčia o tom výhradne pozitívne referencie na naše služby.

2.

Investičné možnosti

Čo v prípade, že nehnuteľnosť ešte nemám, ale ponuka ma oslovila?

Ak nehnuteľnosť ešte nemáte, radi Vám pomôžeme s výberom správnej nehnuteľnosti a vykalkulujeme očakávaný výnos, následne ju nadizajnujeme, prerobíme a nájdeme Vám toho najlepšieho nájomcu, nás!

3.

Zistite viac o možnosti výberu správnej nehnuteľnosti a možnostiach financovania

Ako by mal taký ideálny nájomca vyzerať?

Určite by každý chcel aby bol poriadkumilovný, aby s ním neboli starosti, aby byt udržiaval v stave akom ho prevzal, nemal vysokú spotrebu energií, platil by na čas a aby bol mojim klientom dlhodobo.

4.

Kde takého zoženiem?

Práve ste ho našli! Radi od Vás túto nehnuteľnosť za vopred dohodnutých podmienok a štandardov prenajmeme za účelom ponúkania tretím osobám prostredníctvom Bookingu, Airbnb a podobných platforiem.

Zhrnutie naších predností

Ak Vás nepresvedčil text, tak si jednoducho pozrite krátke zhrnutie výhod prenajatie Vašej nehnuteľnosti nám

Bežný nájomca
Apartment Holdings

Všetky malé opravy do 100€

Všetky malé opravy do 100€ hradí naša firma. S nami máte záruku, že Vás nikto nebude otravovať s výmenou žiaroviek, rozbitými pohármi, alebo odpadnutými kľučkami. Kontaktujeme Vás len v prípade, že problém bez Vás nevieme vyriešiť, alebo keď sa jedná o poruchu spotrebičov, ktorá nebola spôsobená našimi hosťami.

Pravidelné upratovanie

Ak sa rozhodnete zveriť Váš apartmán do našej opatery, tak bude priemerne prataný a skontrolovaný 15-krát do mesiaca.

Minimálna spotreba vody a energie 

Tým, že naši hostia vo Vašom apartmáne nebudú bývať dlhodobo, tak veci ako pranie, umývanie riadov a varenie preferujú nechávať na svoje bydlisko, takže celková preplatenosť na energiách a vode je nižšia. Každého na konci roka poteší malý preplatok.

Automatické platby 

Digitálne platformy nám posielajú platby v pravidelných intervaloch a vďaka tomu s nami mať problémy s platobnou disciplínou nebudete. Nastavíme pre Vaše číslo účtu trvalý príkaz s pravidelnými platbami a Vy si len užívate Váš pasívny príjem!

Nižšie opotrebovanie​ 

Sami so skúsenosti viete, že ak idete niekde na dovolenku, alebo pracovný pobyt, tak v apartmáne trávite minimum svojho času a stravovanie vyriešite väčšinou niekde v centre mesta a stretnutia s biznis klientom pri káve v kaviarni. Presne tak to je aj pri našich hosťoch a s tým sa spája nižšia opotrebovanosť spotrebičov aj celkového inventáru nehnuteľnosti.

Bezpečné bezkontaktné vstupy​

Každý jeden hosť, pri vstupe do Vášej nehnuteľnosti bude musieť použiť vygenerovaný kód, ktorý platí len pre jeho pobyt. Tým pádom si vieme vždy skontrolovať, aký kód bol použitý, kedy sa do apartmán vstupovalo, alebo o akého hosťa a personál sa jednalo.

Stáli nájomníci

Vždy po nejakom časovom období nastane situácia, že sa nájomník rozhodne odsťahovať a vtedy Vám nezostáva nič iné, iba zháňať nových záujemcov o Vašu nehnuteľnosť a dúfať, že budú dodržiavať všetky pravidlá a zásady na ktorých sa dohodnete. Nehovoriac o tom, že štatisticky nehnuteľnosť ostane nejaké časové obdobie (1-2 mesiace v roku) neprenajatá a tento ušlý zisk Vám už nikto nevráti. S našimi službami máte starosť o nájomníkov vyriešenú na dlhé roky!

Zhodnocovanie nehnuteľnosti​

Ak nehnuteľnosť budete chcieť v budúcnosti predať, bude pre investorov oveľa atraktívnejšie ak im ukážete dlhodobý a stabilný príjem. Tak isto nehnuteľnosť viete predať aj spolu s našimi službami a tým pádom sa zvyšuje jej hodnota na trhu.

Sme rešpektovaní a overení viacerými oceneniami a referenciami

Vaša investícia
& naša starosť

Spravujeme lukratívne nehnuteľností v centre najväčších miest Slovenska a Česka. Pridajte sa k nám a profitujte jednoducho, rýchlo a pohodlne.